Mistrzostwa Polski Kadetów. Krynica Zdrój.
Dodane przez admin dnia Październik 18 2007 16:55:19
12-13 października w Krynicy Zdrój zorganizowano MP Kadetów w semi i light contact. W kat. -57 kg chłopców startowali: Patryk Szmeichel i Dominik Rzemiński oraz do 50 kg dziewcząt Katarzyna Bedra.
Zawody rangi ogólnopolskiej były nie małym stresem dla naszych kadetów, mimo to spisali się rewelacyjnie. Każdy stoczył kilka pasjonujących pojedynków. Mistrzostwo Polski w dwóch odmianach (Semi, Light) zdobyła Katarzyna Bedra, mało tego - została najlepsza zawodniczką tej imprezy - Mistrzostw Polski Kadetów. Następnym zawodnikiem, który również stanął na podium jest Patryk Szmeichel - zdobył brązowy medal. Kolejny startujący kadet Dominik Rzemiński wywalczył 5 miejsce. Każdy zawodnik powrócił zadowolony z jeszcze większym zapałem do treningów.