Pucharu Europy w Kickboxingu 2016. Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane przez admin dnia Maj 18 2016 18:44:49
29.04-01-05.2016 kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik wystartowali w odległym Ostrowcu Świętokrzyskim , gdzie odbył się Polish Open w największej Federacji kickboxingu na Świecie WAKO. Do Ostrowca mieliśmy jechać w sile 4 zawodników ale kontuzje wykluczyły dwójkę moich podopiecznych przed samym wyjazdem ,więc pojechaliśmy wojować w okrojonym składzie i śmiało można powiedzieć że się opłacało. Moi zawodnicy spisali się na medal stając na najwyższych stopniach podium.
Największą niespodziankę zrobił Damian Chiliński kategoria wagowa -81 kg formuła full contact stoczył świetne pojedynki zaskakując swoją postawą w ringu nie tylko mnie , przeciwników ale chyba najbardziej samego siebie, gdyż w tej formule nikt nie dawał mu większych szans ale jak widać nie ma rzeczy nie możliwych dobrze przepracowany okres przygotowawczy przynosi w końcu zamierzone efekty.
Kolejnym zdobywcą Pucharu Europy został Wojciech Wiśniewski kick light kategoria wagowa -84 kg w przypadku Wojtka można by mówić o niespodziance a wręcz o sensacji gdyby nie wygrał swojej kategorii wagowej, był to kolejny sprawdzian przed najważniejszą imprezą dla mojego kickboxera w tym roku a mianowicie jesienne Mistrzostwa Europy które odbędą się w Turcji i właśnie w tym czasie musi przyjść najwyższa forma, która pozwoli Wojtkowi walczyć o złoty medal podczas turnieju.

Jak zwykle z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim którzy wspierają nas w wyjazdach na zawody i trzymają za nasz team kciuki.