Jobs Kick-Boxing Team - Sekcja Kick-Boxingu KS Zamek Kurzętnik
   Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Download
Forum
Linki
Szukaj
   Historia
KS Zamek Kurzętnik
Kick-Boxing w Polsce
Kick-Boxing na Świecie
   Sekcja
Filmy
Treningi
Osiągnięcia
Kontakt
Nasi Sponsorzy
   Partnerzy
PZKB

Kibo

Runda Zero

UFR
   Patroni Medialni
WamaSport

Tygodnik Internetowy

Gazeta Nowomiejska

Nowości Brodnickie
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 89
Najnowszy Użytkownik: JoshWam
Mistrzostwa Polski Seniorów Kick Light 2014. Ożarów Mazowiecki
Zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik nie zwalniają tempa tym razem wyjechali na podbój Ożarowa Mazowieckiego gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów w kick light jest to formuła która dodatkowo dopuszcza kopnięcia w udo ( LOW KICK ) była to ostatnia i najcięższa bitwa o przepustki na Mistrzostw Europy które odbędą się już wkrótce w hiszpańskim Bilbao , po cichu liczyliśmy na powołanie Wojtka Wiśniewskiego , warunek był jeden trzeba było wygrać swoją kategorię wagową i zostać Mistrzem Polski …… wszystko zmierzało w dobrym kierunku nasz zawodnik wygrał zdecydowanie 3 walki , dopiero w finale nie znacznie uległ rywalowi z Gdańska 2 do 1 i musiał zadowolić się srebrnym krążkiem na usprawiedliwienie Wojtka mogę powiedzieć tylko tyle że już przed mistrzostwami w Kurzętniku złamał palec od nogi i przygotowania do najważniejszych dla niego turniejów zostały zachwiane co miało duży wpływ na wyniki jakie uzyskał w ostatnich tygodniach , wielka szkoda ale ja jako szkoleniowiec jestem zadowolony z postawy swojego podopiecznego .Sam osobiście też wystartowałem w mistrzostwach …… ciągnie wilka do lasu i dokładam do swojej bogatej już kolekcji kolejny srebrny medal .

Dla mnie celem nr 1 jest start w Mistrzostwach Europy Weteranów które odbędą się w listopadzie w słoweńskim Mariborze .

W tym samym miejscu odbywał się również turniej dla najmłodszych kickboxerów którzy także rywalizowali w formule KICK light , zabrałem do Ożarowa dwóch głodnych walki braci Patryka i Krystiana Rzepka , którzy zdominowali swoje kategorie wagowe stając na najwyższych stopniach podium mogąc cieszyć się wspólnie ze swoich wygranych , dodam tylko że jest to pierwszy przypadek w naszej sekcji kiedy to dwóch braci wygrywa turniej na tych samych zawodach ….. nic tylko pogratulować chłopakom i podziękować rodzicom za systematyczne dowożenie swoich synów na treningi , które przynoszą oczekiwane efekty w postaci zwycięstw na zawodach .
Mistrzostwa Polski Seniorów Full Contact 2014. Kurzętnik
Prawie 80 zawodniczek i zawodników z 31 klubów i uczestniczyło w Kurzetniku w Mistrzostwach Polski seniorów i kobiet w kickboxingu w formule full contact. W niedzielnych finałach wystąpiło aż pięcioro reprezentantów z Warmii i Mazur, ale tylko najstarszy w ekipie 43-letni Michał Dembler z Olimpii Nowe Miasto Lubawskie w kategori 86 kg sięgnął po złoty medal. Po dramatycznym pojedynku pokonał Arkadiusza Dembińskiego z Piotrkowa.

Walka przyniosła wiele emocji, finaliści dali z siebie wszystko. Sytuację zdaniem obserwatorów kontrolował wprawdzie Dembiński, ale dwa razy otrzymał minusowe punkty za uderzenia kolanami. Najstarszy zawodnik turnieju Michał Dembler zbierał zasłużone gratulacje.

Z zawodników gospodarzy - KS Zamek Expom Kurzętnik w finale walczyli Piotr Kołakowski -81 kg i Katarzyna Bedra -56 kg. Oboje przegrali, ale po dobrych walkach i z mocnymi przeciwnikami - Bogumiłem Połońskim (SKF Boksing Zielona Góra) i Dorotą Godziną (KS X FIGHT Piaseczno). Przegrała swa walkę także Maria Barcikowska + 70 kg ze Startu Działdowo i Sebastian Prokop – 75 kg z Olimpii Nowe Miasto Lubawskie, któremu nie zaliczono czystej zdaniem wielu akcji, co zaważyło na porażce.

- Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali uznani triumfatorka kategorii -60 kg Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra) i zwycięzca wagi -67 kg Kajetan Kierstein (MMA Devil Międzychód). W punktacji klubowej zwyciężyli zawodnicy Piotrowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom Center, przed MMA Devil Międzychód i SKF Boksing Zielona Góra.

Jak ocenia MP Leszek Jobs – trener zamkowców i organizator turnieju

Dorobek Zamkowców w porównaniu z rokiem ubiegłym jest też bardziej okazały …. rok temu był jeden medal brązowy tym razem wywalczyliśmy dwa srebrne krążki. Z grona zawodników gospodarzy KS Zamek Expom Kurzętnik w finale walczyli Piotr Kołakowski -81 kg i Katarzyna Bedra -56 kg. Oboje przegrali, ale po dobrych walkach z przeciwnikami z najwyższej półki krajowego i światowego kickboxingu z Bogumiłem Połońskim (SKF Boksing Zielona Góra) i Dorotą Godziną (KS X FIGHT Piaseczno). Wcześniej z turniejem pożegnali się Wojciech Wiśniewski i Damian Chiliński.

Piotr Kołakowski … debiut wśród seniorów w formule full contact okazał się wielkim sukcesem i zaskoczeniem dla wielu fachowców , walki poprzedzające Piotr wygrał jednogłośnymi decyzjami sędziowskimi dopiero w finale uległ bardzo doświadczonemu oponentowi z Zielonej Góry na punkty , a że był to zawodnik naprawdę mocny niech świadczy fakt że walkę półfinałową rywal oddał walkowerem. Szczerze to także miałem obawy jak Piotr sobie poradzi z tak silnym i mocno bijącym rywalem po prostu bałem się tej potyczki , ale Piotr potwierdził swoją dobrą dyspozycję z poprzednich walk słuchał się rad narożnika robił to co sobie założyliśmy przed walką i choć przegrał pokazał się z bardzo dobrej strony .

Bardzo fajny dla oka był też pojedynek Kasi Bedry z faworytką Dorotą Godziną. Moja podopieczna, mimo długiej dwuletniej przerwy, do pojedynku o złoto wyszła bardzo zdeterminowana i zmotywowana, po dwóch rundach walkę kontrolowała i prowadziła na punkty , ale w końcówce trzeciej rundy doświadczenie Doroty wzięło górę i to ona cieszyła się ze zwycięstwa, na które musiała bardzo ciężko zapracować . Kasia swoją postawą w ringu dała wyraźny sygnał swoim rywalkom, że wyrasta im nowa silna konkurentka na kickboxerskim podwórku .

Najstarszym złotym medalistą został 43-letni Michał Dembler (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie). W finale wagi -86 kg pokonał Arkadiusza Dembińskiego (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) 3-0. Michał pokazał wielkie serce do walki dzięki temu to on mógł się cieszyć ze zwycięstwa .

Natomiast w finale -75 kg Sebastian Prokop z Olimpii. Sebek stoczył super pojedynek zabrakło tylko odrobiny szczęścia by móc się cieszyć z kolejnego tytułu .Niedzielne walki mogły się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Stały na wysokim poziomie, pod względem technicznym i taktycznym. Relację z Mistrzostw pokazała TVP Olsztyn

W porównaniu z rokiem ubiegłym, tytuły mistrzów kraju obronili Ewa Bulanda (48 kg, Jas-Pol Krynica-Zdrój), Kajetan Kierstein (67 kg, poprzednio jako Czerwony Smok Poznań), Robert Krasoń (75 kg, Tom Center Piotrków Trybunalski) i Jakub Kozera (+91 kg, Gwardia Zielona Góra).

Mistrzostwa Polski w Kurzętniku były generalnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które w dniach 18-26 października odbędą się w hiszpańskim Bilbao.

Organizatorami Mistrzostw Polski byli:

KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK

URZĄD GMINY W KURZĘTNIKU

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KURZĘTNIKU

LUKS TKKF KURZĘTNIK

Równocześnie z gongiem rozpoczynającym pierwszą walkę mistrzostw można było się zarejestrować w BAZIE DAWCÓW KOMÓREK MACIERZYSTYCH i zostać potencjalnym dawcą szpiku kostnego . Inicjatorem był Robert Mówiński my jako klub udostępniliśmy miejsce gdzie podczas sobotnich walk w bazie zarejestrowało się 30 osób .

Z TEGO MIEJSCA WSPÓLNIE Z ANDRZEJEM KOWALCZYKIEM DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE SIĘ W POMOC PRZY ORGANIZACJI MISTRZOSTW POLSKI W KURZĘTNIKU ….. SPONSOROM , RODZICOM I WSZYSTKIM INNYM, KTÓRYCH CIĘŻKO BYŁOBY WYMIENIĆ , WSPÓŁPRACA Z TAKIMI LUDŹMI TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ .

Wyniki finałów

kobiety:

-48 kg: Ewa Bulanda (LUKS JAS POL Krynica) - Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin) rsc 1r.

-52 kg: Karolina Mośko (KKT Bałtyk Koszalin) - Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra) KO 2r.

-56 kg: Dorota Godzina (KS X FIGHT Piaseczno) - Katarzyna Bedra (Zamek Expom Kurzętnik) 3-0

-60 kg: Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra) - Kamila Hermanowska (Klub Sportowy NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie) 3-0

-65 kg: Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta) - Paulina Frankowska (KS X FIGHT Piaseczno) 3-0

+70 kg: Anna Kołodziejska (MMA DEVIL Międzychód) - Maria Barcikowska (KS START Działdowo) 3-0

mężczyźni:

-57 kg: Łukasz Wydro (SMOK Toruń) - Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport) 3-0

-63,5 kg: Jakub Jasion (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) - Mariusz Just (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) WO

-67 kg: Kajetan Kierstein (MMA DEVIL Międzychód) - Michał Benben (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) 3-0

-71 kg: Kamil Dajwłowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) - Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała) 3-0

-75 kg: Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) - Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) 2-1

-81 kg: Bogumił Połoński (SKF Boksing Zielona Góra) - Piotr Kołakowski (Zamek Expom Kurzętnik) 3-0

-86 kg: Michał Dembler (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) - Arkadiusz Dembiński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) 3-0

-91 kg: Adrian Kowalkowski (KS X FIGHT Piaseczno) - Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk) 3-0

+91 kg: Jakub Kozera (Gwardia Zielona Góra) - Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra) WO
Zakończyły się Wakacje z Kickboxingiem 2014
Kolejna wakacyjna akcja dla najmłodszych WAKACJE Z KICKBOXINGIEM zorganizowana po raz kolejny przez sekcję kickboxingu Zamku Expom Kurzętnik przeszła do historii . Celem naszej akcji było promowanie aktywnego i bezpiecznego spędzania wakacyjnego czasu , spotkania odbywały się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek . W trakcie dwóch wakacyjnych miesięcy naszą salkę odwiedziło ponad 30 dzieci w różnym wieku , które bardzo dobrze się bawiły i rywalizowały podczas wspólnych gier i zabaw , a przy okazji mogły także w sposób kulturalny spożytkować swoje nie zmierzone pokłady energii wykonując różnorakie ćwiczenia poprawiające ich sprawność fizyczną a przy okazji pokonując swoje słabości .

Jak nic się nie wydarzy WAKACJE Z KICKBOXINGIEM będą organizowane cyklicznie co roku , póki co jest spory popyt na aktywność fizyczną połączoną ze sportami walki.

Podziękowania należą się także rodzicom którzy systematycznie dowozili swoje pociechy na zajęcia , cierpliwie czekając na salce za swoimi maluchami .

W trakcie wakacyjnej akcji każdy uczestnik otrzymał koszulkę z nadrukiem WAKACJE Z KICKBOXINGIEM …. Na ostatnim spotkaniu po treningu wszystkie dzieci uroczyście otrzymały certyfikat ukończenia zajęć ….. medal i gadżet w postaci fajnego długopisu oczywiście nie zabrakło również cukierków które także cieszyły się dużym wzięciem J

Za wszystkie upominki dziękujemy sponsorom , którzy wsparli naszą wakacyjną akcję dla najmłodszych .

Wakacje za nami , ale przygodę z kickboxingiem można kontynuować dalej , więc chętnych zapraszamy:


* KURZĘTNIK - WTORKI godzina 17 30 … salka do sportów walki na kurzętnickim stadionie


* NML - CZWARTKI godzina 17 30 … Szkoła Podstawowa nr 2 ul 1000 lecia


ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 5 - 12 LATKURZĘTNIK - PONIEDZIAŁKI , ŚRODY I PIĄTKI GODZINA 17:00 … GRUPA STARSZA I ZAWODNICZA … salka do sportów walki na kurzętnickim stadionie .


Obejrzyj video relację z zakończenia Wakacji z Kickboxingiem:JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO KURZĘTNIKA NA MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU SENIORÓW I KOBIET W FOFMULE FULL CONTACT KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 3-5 PAŹDZIERNIKA W HALI SPORTOWEJ NA UL. GRUNWALDZKIEJ 37

SOBOTA - GODZINA 9 …… WALKI ELIMINACYJNE

NIEDZIELA - GODZINA 11 …..WALKI FINAŁOWEWIĘCEJ INFO TEL 502 415 621
Wakacje z kickboxing-iem w Kurzętniku!!!
KLUB SPORTOWY ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK po raz kolejny przeprowadzi wakacyjną akcję dla najmłodszych dzieciaków pod nazwą WAKACJE Z KICKBOXINGIEM. Jest to akcja dla dzieci które chcą aktywnie i bezpiecznie spędzać wakacje . Zajęcia odbywać się będą przez całe wakacje we wtorki i czwartki o godzinie 17:30 w salce do sportów walki na kurzętnickim stadionie.

Na koniec wakacji każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy Dyplom uczestnictwa Zapraszamy wszystkie chętne dzieci od 5 roku życia .

Więcej Info pod nr Tel 502 415 621

Kliknij w miniaturę aby obejrzeć plakat:

obrazek

MP Juniorów Light Contact i Pointfighting 2014. Ostrowiec Świętokrzyski
Mistrzostwa Polski w formułach light contact i pointfighting odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na impreze zjechało się ponad 200 zawodników i zawodniczek z 40 klubów. Nie zabrakło tam oczywiście kickoxerów Zamku Expom Kurzętnik.

Błażej Urbański (kat wag – 69 kg) powrócił na matę po roku przerwy w startach , wiadomo takich zaległości nie da się nadrobić w ciągu pięciu tygodni treningu przed zawodami …. W pointfightingu dopóki była kondycja walczył bardzo dobrze aż do półfinałowej walki. Wtedy uwidoczniły się braki kondycyjne, co zadecydowało o jego przegranej i powrocie do domu z brązowym krążkiem, z którego także się cieszymy . Rywalizację w formule light contact Błażej zakończył na pierwszej rundzie .

Piotr Kołakowski (kat wag – 79 kg) po raz ostatni startował w gronie juniorów. Od lipca zaczyna rywalizację z seniorami . Był murowanym kandydatem do złota w formule light contact , co miało być ukoronowaniem startów w jego grupie wiekowej…. ale o tym za chwilę. Najpierw o pointfightingu, gdzie nasz zawodnik po zwycięskich w walkach eliminacyjnych dopiero w finale uległ faworytowi tej formuły i do domu wraca ze srebrnym krążkiem .

Dlatego jeszcze z większym zaangażowaniem i sportową złością z Piotrek ruszył do boju formule light contact , co widać było już w pierwszej walce. Duża przewaga naszego zawodnika nie zostawiła nawet cienia wątpliwości kto jest lepszy w tej potyczce. Tego samego zdania byli też sędziowie przyznając jednogłośne zwycięstwo. Tylko że w końcówce 3 rundy Piotr doznał na pierwszy rzut oka niegroźnej kontuzji ,która wyeliminowała go jednak z dalszych zawodów gdyż nie był w stanie wyjść do następnego pojedynku. Dodajmy tylko że niedoszły rywal …… wygrał jeszcze 2 pojedynki i zdobył tytuł Mistrza Polski , dlatego tym większe jest rozżalenie zawodnika Zamku, gdyż celem był złoty medal.

Leszek Jobs (kat wag – 94 kg) , z dobrym skutkiem łączy starty w gronie seniorów i weteranów. Tym razem zdobył swój kolejny tytuł Mistrza Polski Weteranów w formule light contact, a warto pamiętać, że kilka miesięcy wcześnie triumfował w formule kick light
Puchar Świata w Kickboxingu 2014. Szeged- Węgry
Puchar w Świata w Szeged jest jedną z trzech edycji europejskich, na które zjeżdżają się najsilniejsze ekipy z całego świata, krzyżując z sobą rękawice w ringu i na macie we wszystkich formułach walki. Właśnie dlatego choć raz w roku dokładamy wszelkich starań, aby uczestniczyć w międzynarodowej rywalizacji, zdobywając kolejne cenne doświadczenia z zawodnikami innych narodowości. To zawsze owocuje w przyszłości jeszcze lepszymi wynikami w imprezach krajowych i zagranicznych .

Jestem naprawdę dumny z zaangażowania w walkę na macie i wyników jakie uzyskali moi zawodnicy podczas turnieju na węgierskiej ziemi , co daje mnie i moim podopiecznym jeszcze większego "kopa" do ciężkiej pracy na treningach .

Najbardziej szkoda mi Piotra Kołakowskiego który jechał z nastawieniem na walki w gronie juniorów , na miejscu okazało się że musi jednak wystartować jako senior za sprawą zmiany przepisów WAKO . Nie było wyjścia trzeba było podjąć rywalizację z bardziej doświadczonymi i starszymi rywalami , w której nasz zawodnik dał radę i wywalczył dla siebie i klubu brązowy krążek w formule light contact kat wag 79 kg, co jest sporym osiągnięciem zważywszy na rangę zawodów i kategorię wiekową.

W gronie juniorek świetnie spisała się Karolina Lewalska kat wag 65 kg , która w formule light contact wywalczyła brązowy medal tylko dlatego, że w półfinale nie do końca była skoncentrowana. Za to w formule KICK light , gdzie czuje się znacznie lepiej, wygrała swoją kategorię wagową zdobywając Puchar Świata i powołanie od trenera kadry Polski na zgrupowania reprezentacji przed wrześniowymi mistrzostwami Świata w Riminii we Włoszech . Dodam jeszcze że 21 czerwca Karolina stoczy pojedynek na Gali Kickboxingu w Gdańsku .

Wojciech Wiśniewski kat wag 84 kg , okazał się bez konkurencyjny w obydwu formułach light contact i kick light zdobywając dublet, czym powtórzył swój wielki wyczyn z ubiegłego roku gdzie też nikt nie potrafił sprostać naszemu mistrzowi . W ten sposób Wojtek jest już zdobywcą i posiadaczem w swojej bogatej kolekcji 5 pucharów Świata 4 z Szeged i 1 z Austrii z 2011 roku .

Leszek Jobs kat wag 94 kg , wywalczenie dwóch drugich miejsc podczas tak trudnego turnieju według mnie jest dobrym wynikiem . Oswajam się myślą o końcu przygody z kickboxingiem jako czynny zawodnik. Natomiast nadal mam ogromną motywację do pracy z młodzieżą.
Mistrzostwa Polski Juniorów Full Contact 2014. Ostrów Wielkopolski
Mistrzostwa odbywały się w dniach 25-27 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim w zawodach wzięło udział ponad 100 młodych wojowników z 43 klubów.

Najlepiej wypadła Karolina Lewalska, która została Mistrzynią Polski juniorek w formule full contact. 
Podczas tych samych zawodów Piotr Kołakowski i Dawid Wiergowski zdobyli brązowe medale. Jak widać Zamkowcy nie zwalniają tempa i są widoczni na każdym turnieju, w którym biorą udział.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy moich młodych zawodników , choć nie ukrywam apetyty przed mistrzostwami były znacznie większe , zwłaszcza samych zawodników. Niestety troszkę zabrakło doświadczenia i obycia w ringu , wiadomo że specjalizujemy się w walkach rozgrywanych na macie, ale nie znaczy to że stronimy od potyczek w ringu kiedy tylko nadarzy się okazja ruszamy do boju . Największą niespodziankę sprawiła mnie i sobie Karolina bardzo doświadczona i utytułowana zawodniczka choć w formule full contact był to jej absolutny debiut - WYMARZONY wielkie BRAWA !!! – powiedział trener Leszek Jobs


MP Seniorów i Mistrzostwa Nowego Miasta Juniorów Light Contact w Kickboxingu 2014. Nowe Miasto Lubawskie
W Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu w formule light contact i point-figthing oraz Otwarte Mistrzostwa Nowego Miasta Lubawskiego Juniorów w Kickboxingu w formule light contact. Zorganizował je nowomiejski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Olimpia.

Do zawodów zgłosiło się 157 zawodników z 30 klubów całej Polski. Na zawodach nie zabrakło zawodników KS Zamek Expom Kurzętnik, którzy w formule light contact zdobyli satysfakcjonującą ilość medali. Wśród seniorów startował Piotr Kołakowski (-79), który zajął trzecie miejsce. Tę samą lokatę wywalczył Michał Szulwic(-63), Wojciech Wiśniewski natomiast wywalczył drugą pozycję (-84). Wystartował także Leszek Jobs, który zdobył złoty krążek (-94). Na nowomiejskiej hali wystąpił też Damian Chiliński (-74), który wywalczył srebro. Wśród juniorów ponownie wystąpił Piotr Kołakowski (przepisy na to pozwalają) i zdobył złoty medal. Walczyli także Dawid Wiergowski (-84), który zasłużył na pierwsze miejsce oraz Karolina Lewalska (-65), która także stanęła na macie i również opuściła ją ze złotym krążkiem. Zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki wśród juniorów.

Drużynowo ekipa Zamku wywalczyła drugie miejsce.
MP Kadetów Pointfighting i Light-contact 2014. Lubawa
W weekend (29/30 marca) w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Kadetów Starszych w Pointfighting i Light Contact. Wystąpiło ponad 300 zawodników z całego kraju. Swą obecność u sąsiadów zaznaczyli zawodnicy z KS Zamek Expom Kurzętnik.

Jedną z wielkich wygranych po zawodach jest 10-letnia Klaudia Jakielska, zawodniczka Zamku Kurzętnik. Została Mistrzynią Polski kadetek młodszych w formule light contact w kategorii wagowej do 32 kg.


Klaudia dołożyła jeszcze brązowy medal w formule pointfigting.
— Był to absolutny debiut tej młodziutkiej, ale bardzo utalentowanej zawodniczki. Jej staż treningowy wynosi prawie 4 lata. Ma ogromnego ducha walki, nie pękła przed żadną rywalką. Dwie walki skończyła przed czasem... po prostu trenerzy poddawali swoje zawodniczki, które nie umiały odeprzeć ataków Klaudii — relacjonuje Leszek Jobs, trener młodej kickboxerki.


W Lubawie zdobyli medale także zawodnicy rywalizujący w kategorii wiekowej kadet starszy w formule light contact.

Aleksandra Kijewska (kat. wag. do 60 kg) wywalczyła brązowy medal (debiut), 
Norbert Wiśniewski (do 69 kg) zdobył brązowy medal (debiut )
, 
Patryk Rzepka (do 63 kg) wrócił z brązowym medal
em.

— 
Z cennym doświadczeniem, choć bez krążków, do domu wrócili
 
Hubert Banilewicz (do 52 kg, debiut)
 
Tomasz Sobociński (od 69 kg, debiut),
 
Kamil Wiśniewski (do 42 kg
), 
Marcel Otolski (do 57 kg),
 
Paweł Szreder (do 52 kg) i 
Krystian Rzepka (do 57 kg) — wymienia trener.


Zdaniem Leszka Jobsa bardzo kontrowersyjny werdykt padł w walce o wejście do finału.

Patryk Rzepka zdominował swojego rywala do tego stopnia, że nawet trener przeciwnika był zdziwiony, gdy jego zawodnik został ogłoszony zwycięzcą. To drażliwy temat i nie ma co się rozpisywać "nad rozlanym mlekiem".
 
Jak to w sporcie bywa, nie wszyscy mogą zdobyć medal. Według mnie, jako szkoleniowca, w tym wieku nie są one najważniejsze — zawsze to podkreślam i wpajam swoim zawodnikom. Kickboxing ma być dla nich zabawą w sport. Przygodą, która ma uczyć przyjmować porażki z pokorą i cieszyć nawet z małych zwycięstw. Na zdobywanie medali przyjdzie czas w odpowiednim momencie — uważa Leszek Jobs.
MP Kadetów i Weteranów oraz PP Juniorów Kick-Light 2014. Dobrzejewice
Kolejny duży prestiżowy turniej kickboxingu za nami , na którym oczywiście nie zabrakło kickboxerów Zamku Expom Kurzętnik, którzy wrócili do domu z bagażem nowych doświadczeń i ...medalami. Były to Mistrzostwa Polski kadetów i weteranów oraz Puchar Polski juniorów w bardzo popularnej i dynamicznie rozwijającej się formule kick light. Do Dobrzejewic koło Torunia gdzie rozgrywane były zawody zjechało się ponad 200 zawodników z 43 klubów z całej Polski , walki toczone były na bardzo wysokim poziomie sportowym przy gromkim dopingu miejscowej publiczności.

Krystian Rzepka kadet starszy kat wag do 57 kg – zjadła go trema w trakcie pierwszej walki,

Szkoda, bo chłopak ma talent tylko musi nauczyć się opanowywać stres i emocje, które towarzyszą każdemu zawodnikowi przed walką , ale jest młody i jeszcze wszystko przed nim. Patryk Rzepka kadet starszy kat wag do 63 kg w pięknym stylu pokonał swojego przeciwnika z Piaseczna , w drugiej jednak walce bardzo nieznacznie uległ swojemu oponentowi ze Starachowic faworytowi tej kat. wagowej .

Karolina Lewalska juniorka kat wag do 65 kg przyzwyczaiła nas już do tego że z każdego turnieju przywozi medale. Nie inaczej było i teraz tym razem , zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej, powiększyła więc swój dorobek medalowy o brązowy krążek .

Piotr Kołakowski junior kat. wagowej do 79 kg wywalczył srebrny medal , dopiero w finale uległ aktualnemu mistrzowi Polski sprzed trzech tygodni. Tu jednak od początku założenie było takie, że traktujemy ten wyjazd treningowo , a żeby stoczyć jak najwięcej walk i łapać kolejne doświadczenie , miejsce tym razem nie było już tak istotne . Wspólnie z Piotrem mamy inne plany na ten sezon w formule light contact , w której czuje się znacznie lepiej .

Leszek Jobs trener kurzętnickich kickboxerów wystartował w kategorii wiekowej weteran kat wagowej do 94 kg zdobywając swój kolejny tytuł mistrza Polski .
MP Juniorów i Puchar Polski Seniorów Kick Light 2014. Kobyłka
Świetny początek kurzętnickich kickboxerów w Mistrzostwach Polski Juniorów i Pucharze Polski Seniorów w formule KICK light . Turniej zorganizowany został z wielkim rozmachem w podwarszawskiej Kobyłce na który zjechało się prawie 400 zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski . Juniorzy: Karolina Lewalska i Dawid Wiergowski wrócili ze srebrnymi medalami. Turniej ocenia trener Leszek Jobs:
-Był to naprawdę długi i ciężki turniej , choć przeprowadzony bardzo sprawnie ale i tak trzeba było cały dzień spędzić na hali gdzie atmosfera była bardzo gorąca , zawodników do walki zagrzewała znająca się na kickboxingu publiczność co dodawało smaczku rywalizacji sportowej .

Na zawodach godnie barw Kurzętnika reprezentowali

JUNIORZY (2 srebrne medale):

Karolina Lewalska kat wag do – 65 kg

Były to jej debiutanckie mistrzostwa w gronie juniorek. Zaprezentowała się bardzo dzielnie wygrywające dwie ciężkie walki z rywalkami i z... krwawiącym nosem. Kontuzji doznała w pierwszej potyczce, dopiero w finałowej walce o złoto uraz się pogłębił i lekarz zawodów przerwał pojedynekw trzeciej rundzie. Trudno taki sport, ale i tak wielkie słowa uznana należą się Karolinie za determinację i wolę walki .

Dawid Wiergowski kat wag do – 84 kg

Z kolei dla Dawida to drugi sezon w juniorach i myślę że będzie bardziej udany niż poprzedni. Już po pierwszych walkach widać że okrzepł i nabrał pewności siebie w swoich poczynaniach. To bardzo mnie cieszy i dobrze rokuje na przyszłość . Szkoda troszkę finału, bo przegrał go bardzo nieznacznie niejednogłośną decyzją sędziów , ale Dawid to twardy zawodnik i na pewno wyciągnie odpowiednie wnioski na przyszłość .

SENIORZY:

Damian Chiliński kat wag do – 74 kg

Do domu wraca bez medalu , jednak jestem bardzo zadowolony z jego postawy stale jest progres jego formy i myślę jak już wskoczy na odpowiedni tor będzie nie do zatrzymania przez rywali .

Wojtek Wiśniewski kat wag do – 84 kg

Wojtek spełnił pokładane w nim nadzieje i wymagania co do jego występu w Pucharze Polski , może pomijając pierwszą walkę gdzie musiał się troszeczkę napracować żeby wygrać swój pojedynek. W pozostałych trzech łącznie z finałem zwyciężył „łatwo i przyjemnie” nie pozostawiając wątpliwości co do werdyktu ani swoim przeciwnikom ani sędziom punktującym jego walki .

Uważam pierwszy występ moich zawodników za bardzo udany jeżeli chodzi o wynik sportowy jak i kolejne doświadczenie wyniesione z walk co tylko zaowocuje w przyszłości .

DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ WSZYSTKIM KRÓRZY NAS WSPIERAJĄ I KIBICUJĄ NASZEJ DYSCYPLINIE .
Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
   Nasi Sponsorzy
EXPOM KURZĘTNIK
Sponsorzy
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Rywalizacja
Semi-contact
Light-contact
Full-contact
Low-kick
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

MerlineloMe
30/03/2018 20:06
[url=http://www.superstat
ionmedia.com/admin/login.
php?saaa=493-Viagra-FĂźr-
Männer-Kaufen-Lovegra-Er
fahrung-Viagra-GĂźnstig-K
aufen-Per-Nachnahme.html]
Viagra Fßr Männer Kaufen


Corpov14
12/12/2017 14:13
[url=http://bbs.txzqzb.co
m/uchome/link.php?url=htt
p://corpo-sano-it.info/rh
ino-correct-come-funziona
-parere-recensioni-prezzo
-dove-comprare-effetti-co
llaterali-dosaggio-farmac<


MerlineloMe
17/08/2017 17:16
[url=http://www.pieces-ce
nter.fr/adidas-superstar-
dorĂŠ-devant-263.php]Adid
as Superstar DorĂŠ Devant[/url] Confer with your mothers and fathers, aunts, uncles, relatives and grandparents


MerlineloMe
11/08/2017 17:43
[url=http://www.herrin-as
teria.ch/converse-chucks-
dunkelrot-gĂźnstig-254.ht
ml]Converse Chucks Dunkelrot GĂźnstig[/url] Be aware of malignancy treatment method ripoffs. Soon after becomin


MerlineloMe
04/08/2017 00:27
nazgpkg http://www.musical-im-gar
tencenter.ch/ray-ban-fiel
mann-zĂźrich-201.html http://www.english-food.f
r/air-max-ultra-moire-fem
me-189.php http://www.beatassailant.
fr/nike


RichardHit
02/08/2017 17:05
vpshyge http://www.piccolaumbria.
it/scarpe-calcio-calzino-
mercurial-942.php http://www.sauconybasket.
fr/144-chaussure-running-
saucony-avis.html http://www.romars.it/air-
max-


RichardHit
24/07/2017 08:56
gbrgahc http://www.ilcastellodifu
lignano.it/valentino-rock
stud-imitazione-877.php http://www.unionfotocente
r.it/225-outlet-scarpe-do
lce-e-gabbana-napoli.html
http://www.pixe


CharlieicodO
13/07/2017 14:25
nmmsjmf http://www.harlingen-have
nstad.nl/clarks-desert-bo
ot-heren-zalando-791.html
http://www.pzpc.nl/loubou
tin-mens-sneakers-306.htm
l http://www.wervjournaal.n
l/181-cl


CharlieicodO
17/06/2017 02:59
rwqpmof http://www.vianed.nl/741-
louboutin-sneakers-dames-
goud.html http://www.pcbodelft.nl/4
27-nike-free-run-2-black-
white.html http://www.demetz.co.uk/a
didas-yeezy-850-694


CharlieicodO
11/06/2017 21:23
zicoclz http://www.strattondesign
services.co.uk/adidas-sup
erstar-kylie-jenner-513.p
hp http://www.top40ringtones
.nl/adidas-originals-snea
kers-zwart-377.htm http://www.eltotax


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu