Jobs Kick-Boxing Team - Sekcja Kick-Boxingu KS Zamek Kurzętnik
   Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Download
Forum
Linki
Szukaj
   Historia
KS Zamek Kurzętnik
Kick-Boxing w Polsce
Kick-Boxing na Świecie
   Sekcja
Filmy
Treningi
Osiągnięcia
Kontakt
Nasi Sponsorzy
   Partnerzy
PZKB

Kibo

Runda Zero

UFR
   Patroni Medialni
WamaSport

Tygodnik Internetowy

Gazeta Nowomiejska

Nowości Brodnickie
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 89
Najnowszy Użytkownik: JoshWam
Mistrzostwa Polski Kadetów Kick Light 2015. Lidzbark Welski
Lidzbark Welski 15.17.05.2015 odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów starszych i młodszych w formule kick light w których wzięło udział 140 młodych wojowników z 41 klubów z całej Polski w tym Zamek Expom Kurzętnik i MUKS Olimpia Nowe Miasto nie były to może mistrzostwa udane w zdobycze medalowe dla zawodników Zamku chłopacy starali się jak mogli ale nie sprostali lepiej dysponowanym przeciwnikom tego dnia, choć były zwycięstwa naszych chłopaków podczas mistrzostw nie dały one miejsca na podium. Mieliśmy bardzo trudne losowanie i od początku wiedziałem że będzie to ciężki turniej dla nas. Po pierwszych dwóch zwycięstwach Krystiana Rzepki i debiutanta Pawła Kendziorskiego zataliło się światełko w tunelu że może jednak nie będzie aż tak źle, jak się wydawało jednak dalej były już tylko kolejne porażki, Pawła Szredera, Kamila Wiśniewskiego i kolejnego debiutanta Oskara Rogowskiego, na pocieszenie dodam tylko że rywale z którymi przegrali młodzi Zamkowcy zostali później Mistrzami Polski .

Wyniki moich podopiecznych:

Oskar Rogowski - 5 miejsce

Paweł Szreder - 5 miejsce

Krystian Rzepka - 7 miejsce

Kamil Wiśniewski - 8 miejsce

Paweł Kendziorski - 8 miejsce

Jednak nie załamujemy się wyciągniemy wnioski wiem już co musimy poprawić i nad czym trzeba popracować na treningach .

Humory poprawiły się nam dopiero gdy do swoich walk przystąpił młody kickboxer Olimpii Nowe Miasto Lub …… podopieczny Sebastiana Prokopa Albert Mederski który dobrym stylu wygrał swoje walki eliminacyjne i dopiero w finale po bardzo wyrównanej walce musiał uznać wyższość swojego rywala , ale srebro w swoim kickboxerskim debiucie na Mistrzostwach Polski to wielki sukces tego młodego i sympatycznego chłopaka jeszcze raz wielkie gratulacje dla trenera i Alberta .

Jak zwykle z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich którzy nas wspierają i trzymają za nas kciuki .
Mistrzostwa Polski Seniorów i Kadetów Light Contact oraz Piontfighting 2015. Leszno
Kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik i MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie wspólnymi siłami ruszyli na kolejny mistrzowski turniej tym razem do Leszna gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów, kadetów starszych i młodszych w formule light contact i pointfighting. Była to ogromna impreza jak na nasze krajowe podwórko do Leszna zjechało 340 wojowników z 54 klubów z całej Polski walki odbywały się na trzech matach około 12 godzin w sobotę i w niedzielę około 8 godzin więc jak widać cały weekend spędzony na hali z walkami, ale to nasza pasja gdzie spełniamy swoje sportowe marzenia .

Olimpię na mistrzostwach reprezentowało dwóch zawodników Jakub Grzonkowski dla którego był to debiut w tak prestiżowej imprezie , reprezentował swój klub w silnie obsadzonej kategorii wagowej do - 79 kg, Kuba był dobrze przygotowany do turnieju, ale ranga zawodów bardzo sparaliżowała jego poczynania i odebrała tlen na kontynuowanie walki w dobrym tempie i niestety musiał uznać wyższość swojego oponenta, powiem tak to charakterny chłopak i klub w przyszłości będzie miał wiele pociechy z Kuby.

Sebastian Prokop trener nowomiejskich kickboxerów z Leszna przywozi brązowy krążek w półfinałowym pojedynku nie sprostał swojemu przeciwnikowi z prostej przyczyny, oczywiście nie szukając tu żadnego tłumaczenia ..... Sebastian dwa tygodnie temu przebiegł Orlen Maraton w dobrym czasie a to bardzo odbiło się na jego kondycji , dynamice i mocy z której słynie Sebastian i właśnie to była główna przyczyna porażki.

Zamkowców w Lesznie reprezentowało 6 zawodników ..... 3 seniorów i 3 kadetów starszych do Kurzętnika przywozimy 4 krążki w tym ten najcenniejszy złoty który jest udziałem najbardziej doświadczonego w bojach kickboxera Wojtka Wiśniewskiego dla którego był to trzeci z rzędu duży turniej z którego przywozi medal, utrzymać tak długo wysoką formę nie jest łatwo tym większe brawa należą się naszemu zawodnikowi. Dla Wojtka jest to 5 tytuł Mistrza Polski w ciągu 7 lat w formule light contact, swoje pierwsze złoto zdobył w Zawierciu w 2009.

Kolejne medale zdobywali senior Damian Chiliński kategoria wag - 79 kg .... po dwóch wygranych walkach dopiero w półfinale znalazł swojego pogromcę.Damian już tydzień temu trafił z formą na Puchar Europy w Krynicy i utrzymał ją do Leszna gdzie kolejny raz pokazał się z dobrej strony porażka w walce o tytuł nie przynosi mu ujmy z tego względu że Łukasz Wichowski na tą chwilę jest po za zasięgiem dla innych zawodników z Polski .

Piotr Kołakowski startujący w tej samej kategorii co kolega klubowy tym razem wraca bez zdobyczy medalowej Piotr za bardzo chce wygrywać walki i to bardzo paraliżuje jego poczynania w trakcie walki dodatkowo jest w trakcie matury i zdaje egzaminy do szkoły wojskowej co usprawiedliwia jego nie dyspozycję .

Kadeci starsi zacznę tu od Krystiana Rzepki brązowego medalisty mistrzostw , stoczył bardzo solidne walki eliminacyjne dopiero walkę o finał przegrał z zawodnikiem z Lubawy w sumie to do końca nie wiem dlaczego mój zawodnik tak dziwnie zachował się w końcówce walki bo tak to trzeba nazwać i roztrwonił swoją przewagę na którą tak ciężko pracował w trakcie pojedynku a Konrad skrzętnie wykorzystał chwilę dekoncentracji mojego zawodnika na swojąkorzyść.

Kamil Wiśniewski brązowy medal także zasłużył na duże słowa pochwały po wygraniu walki ćwierćfinałowej w półfinale spotkał się z zawodnikiem gospodarzy turnieju który był faworytem tej kategorii wagowej , ale podczas walki nie walczył z zasadami fair play faulował naszego zawodnika nie mogąc znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego Kamila i jego wysokie kopnięcia kilka razy kopnął Kamila w krocze za co w sumie dostał - punkt po naszej interwencji , rywal bez dwóch zdań powinien zostać zdyskwalifikować za nie czystą i wręcz brutalną walkę ale jak to mówią ściany sprzyjają gospodarzom.

Paweł Szreder nie udało się mu wywalczyć medalu choć było tak blisko pierwsza potyczka do przodu w drugiej minimalna przegrana .....bardzo mi Pawła szkoda bo ciężko pracuje na treningach , przykłada się do treningu do niczego nie trzeba go zmusić ale wiem że przyjdzie i dobry czas dla Pawła i to już wkrótce, ważne żeby się nie poddawać i dążyć do wyznaczonego celu .

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z występu wszystkich zawodników ,a porażki są wkalkulowane w sport dlatego jest taki piękny bo nieprzewidywalny.

Z tego miejsca w imieniu trenerów i zawodników wielkie dzięki dla wszystkich którzy nas wspierają i trzymają za nas kciuki.
Puchar Europy w Kickboxingu WAKO 2015. Krynica Zdrój
W dniach 30.04-03.05.2015 w odległej Krynicy Zdrój odbył się Puchar Europy w Kickboxingu federacji WAKO skąd nasi zawodnicy przywieźli 3 Puchary Europy wywalczone w bardzo dobrym stylu …… na turniej zjechało się ponad 700 zawodników z Polski i kilka ekip zagranicznych w tym kickboxerzy ZAMKU EXPOM KURZĘTNIK którzy walczyli w formule light contact.

Cała trójka Zamkowców spisała się na medal a najbardziej na plus zaskoczył mnie Damian Chiliński który stoczył swoje pojedynki na znakomitym poziomie stosując się do taktyki która była ustalona na każdego przeciwnika,myślę że Damian w końcu wskoczy na odpowiednie tory po tak udanych dla siebie zawodach, na których mógł się cieszyć z wywalczonego Pucharu Europy w kategorii wagowej do – 79 kg .

Dla Wojciecha Wiśniewskiego kategoria wagowa do – 84 kg, był to drugi turniej tak wysokiej rangi tydzień wcześniej był drugi na Pucharze Świata w Austrii, a na swoim podwórku już nie było mocnych na naszego fightera który także w dobrym stylu wygrał swoje pojedynki, ale do tego jesteśmy już przyzwyczajeni że Wojtek na każdych zawodach staje na podium i to najczęściej na tym najwyższym .

Karolina Lewalska, można powiedzieć że zdemolowała swoje przeciwniczki nie zostawiając złudzeń sędziom kto rządził w trakcie jej walk, Karolina była bardzo zdeterminowana podczas swoich pojedynków każdą ze swoich rywalek spychała do głębokiej defensywy, które nie miały pomysłu jak się oprzeć pomysłowym atakom naszej zawodniczki .

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim którzy nas wspierają i trzymają kciuki za naszych zawodników.
Puchar Świata w Kickboxingu 2015. Innsbruck - Austria
Wojciech Wiśniewski zawodnik Zamku Expom Kurzętnik reprezentujący Polskę na Pucharze Świata w austriackim Innsbrucku największej federacji kickboxingu na świecie WAKO …. Po czterech ciężkich walkach wywalczył drugie miejsce . Wojtek dopiero w walce finałowej uległ zawodnikowi z Serbii nie jednogłośną decyzją sędziów 2 do 1 . Dla naszego fightera było to kolejne przetarcie w drodze do Mistrzostw Świata które odbędą się w drugiej połowie roku w Irlandii . Wojtek rywalizował w formule kick light kategoria wagowa do – 84 kg , jak zawsze jest to bardzo licznie obsadzona kategoria wagowa , więc w ciągu krótkiego czasu trzeba stoczyć 3-4 walki , a że jest to formuła dodatkowo z kopnięciami w uda trzeba liczyć się na odkładającym zmęczeniem z walki na walkę tym większy szacunek za wynik jaki osiągnął nasz zawodnik w Innsbrucku.
Puchar Świata w Kickboxingu Irish Open 2015. Dublin - Irlandia
Kolejny sukces kickboxerki Zamku Expom Kurzętnik Katarzyny Bedry która z reprezentacją Polski przebywała w ubiegłym tygodniu na Pucharze Świata w Irlandzkim Dublinie , gdzie po ciężkich bojach i minimalnej porażce w półfinale z zawodniczką Anglii 2 do 1 ……. wywalczyła brązowy krążek w kategorii wagowej – 56 kg .

Na IRISH- OPEN zjechało się ponad 4000 tyś fighterów z 47 krajów , Polacy zdominowali formułę full contact zajmując pierwsze miejsce drużynowo.

Podsumowując był to mój drugi start w Pucharze Świata w krótkim czasie ,tym razem w wyższej kategorii wagowej z którego przywożę kolejny medal. Impreza była bardzo udana, fantastyczne walki i dobra organizacja. Wróciłam pełna determinacji do dalszej pracy oraz nowymi doświadczeniami i wnioskami. Teraz przede mną ostatni etap przygotowań do Mistrzostw Polski, które odbędą się w kwietniu w Poznaniu. Chciałabym bardzo podziękować za przygotowanie do zawodów mojemu Trenerowi Leszkowi Jobs , dzięki któremu dążę do celów i spełniam marzenia. Również podziękowania dla wszystkich moich bliskich, koleżanek, kolegów i kibiców.

Dziękuję że mnie wspieracie i jesteście ze mną !
Gala Kickboxingu zawodowego federacji DSF 2015. Piaseczno
Miniony weekend spędziliśmy w Piasecznie gdzie odbyła się Gala Kickboxingu zorganizowana przez zawodową grupę DSF jest to prężnie rozwijająca się organizacja która postawiła na rozwój kickboxingu w Polsce stawiając na dwie bardzo widowiskowe formuły full contact i K-1 była to już druga gala po Suwałkach , a organizatorzy zapowiadają łącznie 8 edycji w różnych miejscach w Polsce w tym roku . Do Piaseczna wspólnie z Sebastianem Prokopem MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUB i Piotrem Kołakowskim ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK ruszyliśmy już w piątek rano gdyż od godziny 12 było oficjalne ważenie zawodników , konferencja dla prasy i mediów , odbyliśmy trening medialny były również wywiady z zawodnikami które w dzień gali przed walkami były puszczane na ogromnych telebimach dla podgrzania atmosfery u ponad tysięcznej publiczności . Galę na żywo można było oglądać na FIGHT TIME którą komentowali Przemek Saleta I Łukasz „JURAS” Jurkowski ponadto na gali wśród zaproszonych gości byli Karolina Kowalkiewicz , Janek Błachowicz i Paweł Nastula zawodnicy KSW …. Galę w ringu prowadził Kevin Aiston „ strażak” znany z telewizyjnego programu Europa da się lubić .W sobotę do Piaseczna dojechał również Michał Dembler z którym wspólnie siedzieliśmy w narożniku naszych zawodników i wspieraliśmy podczas walk jak za dawnych czasów , jako pierwszy do ringu wszedł Sebastian Prokop i stoczył ciężki ale zwycięski pojedynek rankingowy w formule K-1 z zawodnikiem gospodarzy Lechem Rosińskim pierwsza runda była bardzo wyrównana gdzie przeciwnik próbował zaskoczyć naszego zawodnika uderzeniami kolanami ale Sebastian był na tą okoliczność świetnie przygotowany gdyż rywal był bardzo dobrze rozpracowany przed walką , druga i trzecia runda przebiegała już pod dyktando Sebastiana który kilka razy zaskoczył wysokimi kopnięciami na głowę swojego oponenta co przełożyło się na jednogłośne zwycięstwo naszego zawodnika i można było się cieszyć z ogromnego sukcesu , jakim jest nie wątpliwie zwycięstwo na zawodnikiem gospodarza gali .Jako ostatni do ringu tego wieczoru wszedł Piotr Kołakowski który stoczył walkę wieczoru o bardzo okazały Pas Federacji DSF z bardzo doświadczonym Łukaszem Wichowskim gwiazdą teamu DSF z Piaseczna który poprzednie cztery walki kończył przed czasem . Piotrek przed walką był bardzo pewny swego co dobrze rokowało na końcowy wynik tego pojedynku , plan na walkę był taki żeby trzymać się daleko od prawej ręki przeciwnika gdyż z tej strony czyhało największe niebezpieczeństwo , widzieliśmy poprzednie walki Łukasza i wiedzieliśmy czego możemy się po nim spodziewać , ale to nie wystarczyło, ring po pięciu rundach zweryfikował kto w tym pojedynku był bardziej doświadczonym i bardziej odpornym na stres zawodnikiem . Na usprawiedliwienie dodam że była to pierwsza walka Piotrka o taką stawkę w świetle świateł i jupiterów bez kasków i na dystansie pięciu rund przy ponad tysięcznej publiczności , mocno sparaliżowało to poczynania naszego zawodnika w ringu , bo umiejętności ma ogromne i wiele razy to udowodnił , dodam może jeszcze że walki amatorskie od zawodowych sporo się różnią choćby ilością rund , tempa walki i sędziowską punktacją .

Chwała Piotrkowi za to że nie bał się tak ciężkiego wyzwania i podjął rękawice rzucone przez Łukasza , znam swojego zawodnika i wiem że ta porażka wiele go nauczyła i prędzej czy później będzie dążył do rewanżu .


Na koniec chciałbym w imieniu Swoim , Michała , Piotrka i Sebastiana gorąco podziękować grupce kibiców z Kurzętnika i Nowego Miasta Lub którzy wybrali się do Piaseczna by na żywo wspierać i żywiołowo dopingować poczynania naszych wojowników w ringu , naprawdę byliście wielcy ……. jeszcze raz wielkie dzięki .
Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Kick Light 2015. Kartuzy
Kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik otworzyli sezon startem w Mistrzostwach Polski, które odbyły się na kaszubskiej ziemi w Kartuzach. Rywalizacja odbywała się w formule kick-light i zjechało się tam ponad 220 zawodników z 52 klubów. Na mistrzostwa zabrałem dwóch faighterów Wojciecha Wiśniewskiego i Damiana Chilińskiego. Ten pierwszy po wygraniu kilku pojedynków wywalczył brązowy krążek plus powołanie do reprezentacji kraju na kwietniowy Puchar Świata do austriackiego Innsbrucku . Dla Damiana turniej był kolejnym poligonem na którym zbiera cenne doświadczenie, mistrzostwa ukończył na 5 miejscu .

W tym samym czasie mój zawodnik Piotr Kołakowski przebywał na kolejnym już w tym roku zgrupowaniu reprezentacji Polski w formule full contact w Poznaniu, w jego przypadku zgrupowanie przyda mu się bardzo , gdyż przygotowuje się walki zawodowej na gali kickboxingu która odbędzie się Piasecznie 28 lutego .

Kolejna zawodniczka naszego klubu Katarzyna Bedra 2 tygodnie temu wywalczyła prestiżowy Puchar Europy w formule full contact który odbył się w Danii , ponadto jest w kadrze, która aktualnie przygotowuje się do Pucharu Świata w irlandzkim Dublinie , który odbędzie się 6 marca .
Podsumowanie osiągnięć z roku 2014. Warte uwagi !!!

ŁĄCZNIE WYWALCZYLIŚMY - 37 MEDALI !!!!!

12 ZŁOTYCH

11 SREBRNYCH

14 BRĄZOWYCHMedaliści Mistrzostw Polski , Europy i Świata oraz Pucharu Polski w kickboxingu:WOJCIECH WIŚNIEWSKI
- 2 x Puchar Świata light contact i KICK light Węgry Szeged

- Puchar Polski kick light Kobyłka

- 2 x v-c mistrzostwo Polski light contact Nowe Miasto Lub i kick light Ożarów MazowieckiPIOTR KOŁAKOWSKI
- v-c mistrzostwo Polski full contact seniorów Kurzętnik

- 3 miejsce Mistrzostwa Polski full contact młodzieżowców Brzeziny

- 3 miejsce Puchar Świata light contact seniorów Węgry Szeged

- v-c mistrzostwo Polski pointfighting juniorów Ostrowiec Świętokrzyski

- 3 miejsce Mistrzostwa Polski full contact juniorów Ostrów WielkopolskiDAMIAN CHILIŃSKI
- v-c mistrzostwo Polski light contact Nowe Miasto LubMICHAŁ SZULWIC
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski light contact Nowe Miasto LubLESZEK JOBS
- Mistrzostwo Polski light contact Nowe Miasto Lub

- v-c mistrzostwo Polski seniorów KICK light Ożarów Mazowiecki

- 2 x drugie miejsce seniorów light contact i KICK light Puchar Świata Węgry Szeged

- Mistrz Polski weteranów KICK light Obrowo / koło Torunia

- Mistrz Polski weteranów light contact Ostrowiec Świętokrzyski

- 3 miejsce Mistrzostwa Europy Slovenia Maribor

- 3 miejsce Puchar Polski seniorów KICK light Kobyłka

KASIA BEDRA
- v-c mistrzostwo Polski full contact seniorów Kurzętnik

- Mistrzostwo Polski full contact młodzieżowców BrzezinyKAROLINA LEWALSKA
- Mistrzostwo Polski juniorek full contact juniorów Ostrów Wielkopolski

- Puchar Świata juniorek KICK light Węgry Szeged

- v-c mistrzostwo Polski juniorek KICK light juniorów Kobyłka

- 3 miejsce Mistrzostwa Polski juniorek KICK light Obrowo / koło Torunia

- 3 miejsce Mistrzostwa Świata juniorek full contact Włochy RiminiKLAUDIA JAKIELSKA
- Mistrzostwo Polski kadetek młodszych light contact Lubawa

-3 miejsce Mistrzostwa Polski kadetek młodszych pointfighting Lubawa

DAWID WIERGOWSKI
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski juniorów full contact Ostrów Wielkopolski

- v-c mistrzostwo Polski juniorów KICK light KobyłkaBŁAŻEJ URBAŃSKI
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski juniorów pointfighting Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPATRYK RZEPKA
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski kadetów starszych light contact Lubawa

- 1 miejsce Puchar Polski KICK light kadetów starszych Ożarów MazowieckiNORBERT WIŚNIEWSKI
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski kadetów starszych light contact LubawaALEKSANDRA KIJEWSKA
-3 miejsce Mistrzostwa Polski kadetek starszych light contact LubawaKRYSTIAN RZEPKA
-1 miejsce Puchar Polski KICK light kadetów starszych Ożarów Mazowiecki
Zgrupowanie Kadry Full Contact 2014. Zielona Góra
Czwórka zawodników Zamku Expom Kurzętnik Katarzyna Bedra , Karolina Lewalska , Damian Chiliński i Piotr Kołakowski ma za sobą zgrupowanie kadry narodowej w Kickboxingu w formule full contact , które odbyło się w Zielonej Górze pod czujnym okiem trenera reprezentacji Radosława Laskowskiego . Był to pierwszy obóz ,na który zaproszono szeroką kadrę zawodników.

Treningi podczas cyklu zgrupowań krajowych i zagranicznych wyłonią trzon kadry, który będzie reprezentował Polskę podczas najważniejszych turniejów międzynarodowych w roku 2015.
Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu 2014. Maribor - Słowenia
Leszek Jobs zawodnik i trener Zamku Expom Kurzętnik wspólnie z reprezentacją Polski uczestniczył w Mistrzostwach Europy w kickboxingu Seniorów i Kobiet - największej i najpoważniejszej Federacji Kickboxingu na Świecie WAKO w formułach: light contact , pointfighting i kick light które odbyły się w słoweńskim Mariborze. Na turniej zjechało się ponad 600 fighterów z wszystkich zakątków Europy w tym licząca ponad 30 osobowa Kadra z Polski .

Oto relacja trenera i ciągle znakomitego zawodnika z Kurzętnika:

Wystartowałem w kategorii wiekowej weteran jest to przedział wiekowy 40 – 50 lat w formule light contact do -94 kg. Wywalczyłem brązowy krążek ,z którego jestem bardzo zadowolony gdyż był to mój debiut w rywalizacji w gronie weteranów na arenie międzynarodowej i powiem szczerze bardzo zaskoczył mnie wysoki poziom zawodników

Jest to bardzo szybko rozwijająca grupa wiekowa byłych zawodników , trenerów którzy dalej mogą rywalizować z sobą na macie i tak jak mnie daje to jeszcze wiele frajdy i satysfakcji, gdyż znacznie wydłuża przygodę z kickboxingiem .

Ponadto w trakcie mistrzostw pełniłem funkcję drugiego trenera reprezentacji i mogłem z bliska podejrzeć pracę bardzo doświadczonego trenera kadry Piotrka Siegoczyńskiego. Jest to zawodnik, który dla Polski zdobył pierwszy historyczny złoty medal Mistrzostw Świata w Budapeszcie w 1985 roku. Była to współpraca bardzo owocna, szczególnie dla mnie, gdyż przy Piotrku zyskałem nowe doświadczenie w pracy trenerskiej a przy okazji byłem świadkiem zdobycia dla Polski 3 złotych medali, co jest niesamowitą i niezapomnianą chwilą, w której tworzy się nowa historia polskiego kickboxingu. A już najwspanialsze chwile przeżyłem przy dekoracjach gdzie wspólnie z wszystkimi kadrowiczami mogliśmy odśpiewać na cały głos Mazurka Dąbrowskiego granego dla złotych medalistów .
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Full Contact 2014. Brzeziny
Kolejny turniej kickboxingu za nami ….. 8-9 listopada ze swoimi zawodnikami udałem się do Brzezin koło Kalisza na Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w formule full contact jest to przedział wiekowy 18-23 lata . Był to wyjazd bardzo owocny w kolejne doświadczenia walki w ringu jak i zdobycze medalowe.Damian Chiliński kategoria wagowa do 75 kg - 5 miejsce , porażka w walce o strefę medalową z bardzo mocnym przeciwnikiem z Lublina , po bardzo dobrej walce w której padło bardzo dużo ciężkich ciosów i kopnięć co dało widowiskowy bój dla licznie zgromadzonej publiczności .Piotr Kołakowski kategoria wagowa do 81 kg - 3 miejsce kolejny raz Piotr wraca do domu ze zdobyczą medalową co świadczy o jego dobrej dyspozycji przez cały sezon , powiem tak celowaliśmy w złoto nie udało się ale i tak jestem bardzo zadowolony z postawy Piotra który od 1 rundy borykał się z kontuzją kolana której nabawił się w zderzeniu kolanami z przeciwnikiem z Piaseczna , która nie pozwoliła mojemu zawodnikowi w rozwinięciu skrzydeł .Katarzyna Bedra kategoria wagowa do 56 kg - 1 miejsce , kolejne złoto do kolekcji …… dodatkowo okazały puchar za najlepszą zawodniczkę mistrzostw oraz powołanie na cykl zgrupowań krajowych i zagranicznych kadry narodowej seniorek w full contact i jak tu się nie cieszyć i chwalić takimi osiągnięciami swoich podopiecznych .

Dodam jeszcze że finałowa walka Kasi trwała zaledwie kilkanaście sekund po kopnięciu okrężnym lewą nogą na korpus przeciwniczka nie była zdolna do kontynuowania walki .
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
   Nasi Sponsorzy
EXPOM KURZĘTNIK
Sponsorzy
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Rywalizacja
Semi-contact
Light-contact
Full-contact
Low-kick
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

MerlineloMe
30/03/2018 20:06
[url=http://www.superstat
ionmedia.com/admin/login.
php?saaa=493-Viagra-FĂźr-
Männer-Kaufen-Lovegra-Er
fahrung-Viagra-GĂźnstig-K
aufen-Per-Nachnahme.html]
Viagra Fßr Männer Kaufen


Corpov14
12/12/2017 14:13
[url=http://bbs.txzqzb.co
m/uchome/link.php?url=htt
p://corpo-sano-it.info/rh
ino-correct-come-funziona
-parere-recensioni-prezzo
-dove-comprare-effetti-co
llaterali-dosaggio-farmac<


MerlineloMe
17/08/2017 17:16
[url=http://www.pieces-ce
nter.fr/adidas-superstar-
dorĂŠ-devant-263.php]Adid
as Superstar DorĂŠ Devant[/url] Confer with your mothers and fathers, aunts, uncles, relatives and grandparents


MerlineloMe
11/08/2017 17:43
[url=http://www.herrin-as
teria.ch/converse-chucks-
dunkelrot-gĂźnstig-254.ht
ml]Converse Chucks Dunkelrot GĂźnstig[/url] Be aware of malignancy treatment method ripoffs. Soon after becomin


MerlineloMe
04/08/2017 00:27
nazgpkg http://www.musical-im-gar
tencenter.ch/ray-ban-fiel
mann-zĂźrich-201.html http://www.english-food.f
r/air-max-ultra-moire-fem
me-189.php http://www.beatassailant.
fr/nike


RichardHit
02/08/2017 17:05
vpshyge http://www.piccolaumbria.
it/scarpe-calcio-calzino-
mercurial-942.php http://www.sauconybasket.
fr/144-chaussure-running-
saucony-avis.html http://www.romars.it/air-
max-


RichardHit
24/07/2017 08:56
gbrgahc http://www.ilcastellodifu
lignano.it/valentino-rock
stud-imitazione-877.php http://www.unionfotocente
r.it/225-outlet-scarpe-do
lce-e-gabbana-napoli.html
http://www.pixe


CharlieicodO
13/07/2017 14:25
nmmsjmf http://www.harlingen-have
nstad.nl/clarks-desert-bo
ot-heren-zalando-791.html
http://www.pzpc.nl/loubou
tin-mens-sneakers-306.htm
l http://www.wervjournaal.n
l/181-cl


CharlieicodO
17/06/2017 02:59
rwqpmof http://www.vianed.nl/741-
louboutin-sneakers-dames-
goud.html http://www.pcbodelft.nl/4
27-nike-free-run-2-black-
white.html http://www.demetz.co.uk/a
didas-yeezy-850-694


CharlieicodO
11/06/2017 21:23
zicoclz http://www.strattondesign
services.co.uk/adidas-sup
erstar-kylie-jenner-513.p
hp http://www.top40ringtones
.nl/adidas-originals-snea
kers-zwart-377.htm http://www.eltotax


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu