Jobs Kick-Boxing Team - Sekcja Kick-Boxingu KS Zamek Kurzętnik
   Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Download
Forum
Linki
Szukaj
   Historia
KS Zamek Kurzętnik
Kick-Boxing w Polsce
Kick-Boxing na Świecie
   Sekcja
Filmy
Treningi
Osiągnięcia
Kontakt
Nasi Sponsorzy
   Partnerzy
PZKB

Kibo

Runda Zero

UFR
   Patroni Medialni
WamaSport

Tygodnik Internetowy

Gazeta Nowomiejska

Nowości Brodnickie
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 89
Najnowszy Użytkownik: JoshWam
Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Kick Light 2016. Kartuzy
Od mocnego uderzenia rozpoczęli nowy sezon startowy zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik którzy z Mistrzostw Polski które odbyły się w Kartuzach przywieźli dwa pierwsze miejsca. Pierwsze złoto jest łupem naszego najbardziej doświadczonego i utytułowanego kickboxera Wojciecha Wiśniewskiego który w formule kick light jest aktualnym vice-mistrzem świata z Serbii a to zobowiązuje, dodam tylko że Wojtek w tej formule walki po ciężkich bojach z przeciwnikami i z kontuzją został po raz pierwszy Mistrzem Polski w kategorii wagowej – 84 kg, co pokazuje jak ciężko być najlepszym kickboxerem kick light w Polsce, konkurencja jest ogromna w Kartuzach wystartowało ponad kilkuset kickboxerów z kilkudziesięciu klubów całej Polski. Drugim zawodnikiem który do domu przywiózł złoto jest Szymon Podlaszewski kat. wagowa – 74 kg młody utalentowany zawodnik który walczył w Turnieju Pierwszego Kroku Master Cup jest to turniej w którym młodzi kickboxerzy łapią swoje pierwsze szlify.

Piotr Kołakowski kategoria wagowa – 84 kg ta sama co Wojtek uległ w swojej pierwszej walce z rywalem z Gdańska bardzo fajna wyrównana walka do samego końca w której minimalnie był lepszy rywal, ten sam zawodnik którego Wojtek pokonał w finale w walce o złoto.

Damian Chiliński kategoria wagowa – 79 kg najbardziej liczebna kategoria wagowa na tych mistrzostwach dlatego przedwalki toczone były już w wieczorem w piątek zaraz po zważeniu zawodników co źle wpłynęło na dyspozycję Damiana który przez 2 rundy wygrywał swoją walkę a w 3 rundzie z nie wiadomych przyczyn opuściły go siły i musiał pożegnać się z turniejem.


Kickboxerzy Nowomiejskiego Klubu MUKS Olimpia dobrze rozpoczęli sezon 2016 na Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Kick light w Kartuzach. Klub reprezentowało dwóch juniorów: Patryk Jankowski i Cezary Pleta oraz senior Sebastian Prokop. Patryk Jankowski (kat. wagowa -74 kg) po bardzo dobrych walkach wywalczył brąz podobnie jak Sebastian Prokop kat. wagowa -74 kg . Po emocjonującym finale złoto powędrowało do Cezarego Plety kat. wagowa -94 kg i tym samym zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów. Dziekuje moim zawodnikom za wytrwałość i ciężkie przygotowania, które zaowocowały medalami. Podziekowania kieruje także w stronie trenera Leszka Jobsa, który swymi cennymi radami wspomagał Nas w narożniku. Wyjazd na zawody mógł odbyć się dzięki dofinansowaniu Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie.


Z tego miejsca chciałbym pochwalić się naszą współpracą między klubową Olimpii i Zamku to że często wspólnie trenujemy i spotykamy się na sparingach to już norma, nie inaczej jest na turniejach gdzie jesteśmy z sobą na dobre i złe pomagamy sobie w narożnikach podczas walk, na gorąco wymieniamy się spostrzeżeniami i cennymi uwagami na temat swoich przeciwników co czyni nas bardzo mocnym teamem podczas każdych zawodów. Bardzo fajnie że sekcja Sebastiana jest coraz mocniejsza a to co pokazali jego zawodnicy i on sam podczas mistrzostw naprawdę mogło się podobać jeszcze raz wielkie brawa dla Olimpii.

Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich sympatyków naszego sportu , którzy trzymają za nas kciuki.
Otwarty Puchar Warmii i Mazur Taekwondo 2016. Olsztynek
Nowy rok nowe wyzwania przed kickboxerami Zamku Expom Kurzętnik którzy już 23 stycznia toczyli swoje walki podczas Otwartego Pucharu Warmii i Mazur w Taekwondo (Polska Unia Taekwondo), który odbył się w Olsztynku. Na puchar zabrałem kilku zawodników na przetarcie plus doświadczonego seniora Piotra Kołakowskiego, który bez najmniejszych problemów wygrał swoją kategorię wagową + 84 kg w light contact, zostawiając w pokonanym polu 3 rywali. Wiktor Wilkanowski junior, także świetnie poradził sobie w formule light contact - 66 kg zwyciężając 3 pojedynki i również stanął na najwyższym stopniu podium, Wiktor dołożył jeszcze brąz w semii contact. Paweł Kendziorski junior + 69 kg light contact, chłopak robi duże postępy ciężko trenuje na treningach i choć to dla niego dopiero 3 turniej w krótkiej przygodzie ze sportami walki kolejny raz wywalczył drugie miejsce po dwóch wygranych walkach w finale uległ zawodnikowi z Bartoszyc po bardzo kontrowersyjnym i krzywdzącym werdykcie. Oskar Rogowski i Szymon Podlaszewski juniorzy do domu wracają bez medali ale ja jako trener jestem bardzo zadowolony z ich postawy na macie, zostawili na niej dużo serca i zdrowia - Oskar wygrał swój pierwszy pojedynek w drugim uległ bardzo utytułowanemu i doświadczonemu rywalowi z Lubawy, a w walce o 3 miejsce musiał walczyć z dużo starszym przeciwnikiem gdyż nie wiadomo czemu organizatorzy połączyli w jedną kategorię wiekową juniorów z seniorami co dla mnie i wielu trenerów było bardzo nie rozważnym krokiem. Oskar podjął walkę ale z góry był skazany na porażkę gdyż od początku zaznaczyła się różnica w doświadczeniu i sile na korzyść starszego rywala. Podobna sytuacja spotkała Szymona tylko on od razu w pierwszej walce wpadł na starszego i mocniejszego rywala i nie sprostał przeciwnikowi choć walka w wykonaniu mojego zawodnika mogła się podobać. Do Olsztynka zabraliśmy także Czarka Kowalkowskiego który jeszcze z racji wieku w tym roku nie mógł brać udziału w walkach - trzeba mieć skończone 10 lat, brał udział w rywalizacjach specjalnie stworzonych dla najmłodszych dzieci w jego przypadku były to tempówki chodziło o to kto wykona więcej kopnięć w określonym przedziale czasowym Czarek na około 20 dzieciaków uzyskał trzeci wynik więc wywalczył sobie brązowy medal który przysporzył mu wiele radości i dumy. Przed wyjazdem na zawody Czarek powiedział do swojego taty, wyśniłem sobie medal i kto powie że sny się nie spełniają :)

Muszę też wspomnieć o Adamie Szelidze który także w tempówkach był trzeci tylko w że w starszej grupie jest chłopak który od jakiegoś czasu trenuje w naszym klubie, w tym sezonie chce sprawdzić się i wystartować w zawodach kickboxingu z ramienia PZKB, w Olsztynku reprezentował swój macierzysty klub Tang Soo Do Brodnica.

Po za małymi nie dociągnięciami organizacyjnymi turniej oceniam na plus nasi zawodnicy oprócz medali zdobyli kolejne cenne doświadczenie co jest ważne przed kolejnymi zmaganiami na matach całej Polski i zagranicy a zapowiada się kolejny ciężki i długi kickboxerski sezon.
Mistrzostwa Polski Północnej w Kickboxingu 2015. Gdańsk
Gdańsk był ostatnim miejscem zmagań kickboxerskich w tym roku w jakim na klub Zamek Expom Kurzętnik wziął udział. Na turniej zabrałem trzech zawodników seniora Damiana Chilińskiego oraz dwóch juniorów Patryka Rzepkę i Szymona Podlaszewskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy Patryk wygrał 3 pojedynki w pointfigtingu, Szymon zwyciężył swoje boje w light contact i kick light z czego jestem bardzo zadowolony. Gorzej w swoich pojedynkach poradził sobie Damian Chiliński który nie wygrał żadnej walki, choć moim zdaniem został skrzywdzony w swojej ostatniej walce którą nie słusznie przegrał stosunkiem punktów 2 do 1. Teraz do świąt pozostał nam już tylko okres roztrenowania krótka przerwa świąteczno-noworoczna i wracamy do ciężkich treningów przed nowym sezonem, bo już na początku lutego odbędą się pierwsze zawody w Kartuzach - Mistrzostwa Polski KICK light seniorów i juniorów więc jest nad czym pracować a czasu za dużo nie ma żeby się dobrze przygotować.

Ponadto chciałbym podziękować wszystkich przychylnym nam osobom którzy nas wspierają, dobrze życzą i trzymają za nas kciuki.

Nadchodzą święta więc wszystkim ale to wszystkim składamy serdeczne życzenia świąteczne oraz życzymy szampańskiej imprezy sylwestrowej jak również szczęśliwego nowego 2016 roku :)
Mistrzostwa Polski Weteranów w Kickboxingu 2015. Starachowice
Leszek Jobs trener i zawodnik Zamku Expom Kurzętnik wziął udział w Mistrzostwach Polski Weteranów które odbyły się 04-06-12-2015 w odległych Starachowicach gdzie wywalczył tytuł Mistrza Polski. Zawody odbywały się w formule KICK light swoje boje toczyłem w kategorii wagowej do – 94 kg jak za dobrych czasów, pojedynki odbywały się w ringu co dodatkowo dodało smaczku rywalizacji. Fajnie że takie turnieje odbywają się w Polsce od kilku lat, jest to już mój 3 tytuł mistrza Polski w tej grupie wiekowej na trzy moje starty. Ponadto jeżeli ktoś czuje się na siłach może walczyć na imprezach międzynarodowych łącznie z Mistrzostwami Europy i Świata w największej i najbardziej prestiżowej federacji kickboxingu na świecie WAKO.

Starachowice jako arena sportów walki jest dla mnie bardzo szczęśliwym miastem, wcześniej w tej samej formule i w tej samej kat wagowej tylko że w gronie seniorskim cieszyłem się ze zdobycia tytułu MP w 2011 i 2012 roku.

Do rywalizacji weteranów przystępują tak jak Ja byli zawodnicy lub trenerzy którzy chcą jeszcze poczuć smak rywalizacji , wszyscy dają z siebie maksimum, walki są naprawdę widowiskowe i zacięte dlatego warto je organizować choćby po to aby młodzi adepci tego sportu jak także innych dyscyplin sportowych widzieli że można długo bawić się w Sport mimo upływających lat.
Mistrzostwa Świata w Kickboxingu 2015. Belgrad - Serbia
Bardzo miło nam poinformować że zawodnik Zamku Expom Kurzętnik Wojciech Wiśniewski podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie w Serbii gdzie przebywał z reprezentacją kraju w pięknym stylu wywalczył v-c mistrzostwo świata w kickboxingu w formule KICK light kategoria wagowa – 79 kg. Jest to największy sukces w historii naszego klubu jeżeli chodzi o występy seniorskie, wcześniej najlepszy wynik był udziałem Michała Szulwica brązowy medal w formule light contact w Turcji o tyle był cenny bo Michał jako jedyny z Polaków zdobył medal na tym turnieju. Wracając do Wojtka w drodze do finału w pokonanym boju zostawił czterech zawodników po kolei z Austrii ,Rumunii , Włoch i Słowenii dopiero w walce o złoto przegrał z Bułgarem który tego dnia był lepiej dysponowany od Wojtka co w żaden sposób nie umniejsza sukcesu jaki osiągnął nasz zawodnik. Ponadto w klasyfikacji medalowej Polacy zdobywając łącznie 22 medale , 8 złotych , 4 srebrne i 10 brązowych zajęli bardzo wysokie 3 miejsce za Rosją światową potęgą w kickboxingu i Serbią gospodarzami MŚ.

Ze sportowym pozdrowieniem dla wszystkich którzy trzymali kciuki za Wojtka.
Mistrzostwa Polski Północnej w Teakwondo 2015. Ostróda
Kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik w miniony weekend wzięli udział w Mistrzostwach Polski Północnej w Teakwondo które odbyły się w Ostródzie organizatorem był mój kolega trener ostródzkiego Gladiusa. Z racji tego że mieliśmy blisko skorzystaliśmy z zaproszenia gdzie mogliśmy skonfrontować swoje umiejętności z innymi szkołami walki i choć nie byliśmy w najsilniejszym składzie udało nam się zanotować kilka wartościowych wyników co bardzo mnie jako trenera cieszy. Ponadto nasza zawodniczka Karolina Lewalska wcieliła się w rolę sędziny na turnieju gdyż przepis wewnętrzny Polskiej Uni Teakwondo mówi że na każdą ósemkę zawodników każdy klub ma obowiązek wystawić sędziego a że Karolina miała już styczność z sędziowaniem wybór za jej zgodą padł na nią.Trzeba przyznać że można ją jak całą ekipę zamkowców pochwalić za udział i zaangażowanie w zawody, a nie było łatwo o koncentrację przez tyle godzin bo turniej trwał od godziny 9 do późnych godzin wieczornych.


Rezultaty uzyskane przez moich zawodników.Seniorzy

Piotr Kołakowski - 1 miejsce - light contact

Damian Chiliński - 3 miejsce - light contactJuniorzy

Patryk Rzepka - 2 miejsce - light contact

Szymon Podlaszewski -€“ 2 miejsce - light contactKadeci

Wiktor Wilkanowski - 1 miejsce - light contact

Kamil Wiśniewski - 2 miejsce - light contact

Paweł Kendziorski - 2 miejsce - light contact

Krystian Rzepka - 4 miejsce - light contact

Paweł Szreder - 2 miejsce - semii contactMłodzicy

Adam Szeliga - 2 miejsce - semii contactDzieci

Czarek Kowalkowski - 4 miejsce - soft stick (walka na piankowe pałki)
Puchar Polski Juniorów i Seniorów oraz Masters Cup Kadetów 2015. Otwock
Otwock był areną zmagań kickboxerskich w formule KICK light gdzie swych sił próbowali doświadczeni zawodnicy w Pucharze Polski jak także tacy którzy są na początku swojej przygody ze sportami walki i nie muszą mierzyć się z doświadczonymi i zaprawionymi w bojach kickboxerami mieli swój turniej Masters Cup.

Do Otwocka zabrałem czterech zawodników dwóch seniorów Piotra Kołakowskiego 79 kg i Damiana Chilińskiego 84 kg oraz dwóch kadetów starszych Pawła Szredera – 63 kg i Pawła Kendziorskiego + 69 kg.

Był to dobrze zorganizowany turniej , walki odbywały się na dwóch matach na których rywalizowało około 170 zawodników z kilkudziesięciu klubów z różnych części kraju . Oprócz kolejnych doświadczeń do Kurzętnika wracamy z trzema zdobyczami medalowymi tym razem z 3 brązowymi krążkami które zawsze cieszą i motywują do cięższej pracy na treningach, na które zapraszamy do Kurzętnika ( info pod telefonem 502 415 621 ) wszystkich chętnych chcących swój nadmiar energii spożytkować na treningach a z czasem może podczas zawodów.

Wywalczone medale są dziełem Damiana i dwóch Pawłów, Piotr tym razem uplasował się między 5-8 miejscem jednak w jego przypadku start w tej formule był można powiedzieć debiutem Piotr dużo lepiej czuje się w full contact z kopnięciami od pasa w górę już wkrótce ruszamy na MP młodzieżowców do Kalisza gdzie będzie szansa dla Piotrka na rehabilitację.
Zakończyły się Wakacje z Kickboxingiem 2015.
Wakacje z Kickboxingiem wakacyjna akcja skierowana do najmłodszych także dobiegła końca przez cały okres trwania zajęć naszą salkę odwiedziło około 30 dzieciaków z rodzicami którzy dzielnie wspierały swoje pociechy podczas zajęć. Była to już 3 kolejna edycja i nie ostatnia już dziś zapraszamy za rok na kolejną edycję. Na koniec wszystkie dzieciaki otrzymały pamiątkowe medale.

Przy okazji pozdrowienia dla naszych kibiców i osób które nas wspierają, zapraszamy na treningi kickboxingu do Kurzętnika trwa nowy nabór do wszystkich grup wiekowych. Więcej informacji pod nr telefonu 502 415 621.
Mistrzostwa Europy w Kickboxingu 2015. San Sebastian - Hiszpania
Hiszpańskie San Sebastian nie okazało się być szczęśliwe dla naszej juniorki Karoliny Lewalskiej która walczyła o swój kolejny medal Mistrzostw Europy w formule full contact niestety w walce o strefę medalową minimalnie przegrała z Rosjanką stosunkiem głosów 2 do 1 szkoda bo rywalka była w zasięgu Karoliny świadczy o tym wynik co potwierdził mi w rozmowie telefonicznej trener reprezentacji Polski Włodek Trzeciak. Trudno kolejne wartościowe doświadczenie w ringu za naszą zawodniczką wiemy nad czym pracować na treningach.
Puchar Pomorza oraz Memoriał Sławomira Kaczorka 2015. Gdańsk
Gdańsk 05-09-2015 Puchar Pomorza połączony z Memoriałem Sławomira Kaczorka tragicznie zmarłego zawodnika Duetu Gdańsk w trakcie którego odbyło się około 30 walk na zasadach light contact i KICK light , nie mogło zabraknąć na nim oczywiście zawodników Zamku Expom Kurzętnik którzy na trzy stoczone boje wygrali dwie walki i doznali jednej porażki. Swoje potyczki wygrali Wojtek Wiśniewski i Piotr Kołakowski a po dobrej wyrównanej walce musiał uznać wyższość rywala Damian Chiliński. Był to fajny sprawdzian dla moich zawodników przed zbliżającymi się turniejami w drugiej części sezonu . Mnie jednak najbardziej interesowała forma Wojtka który był krótko po zgrupowaniu kadry Polski KICK light w Cetniewie gdzie wspólnie z kolegami z reprezentacji szlifowali formę na październikowe Mistrzostwa Świata które odbędą się w Serbii. Wojtek jest w przysłowiowym gazie choć musimy popracować nad precyzją zadawania technik nożnych z których mój zawodnik słynie.
MP Juniorów Light Contact i Point-fighting oraz PP Seniorów i Kadetów Light Contact 2015. Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejny turniej kickboxingu za nami jak to ostatnio bywa połączonymi siłami Olimpii Nowe Miasto Lub i Zamku Expom Kurzętnik ruszyliśmy do odległego Ostrowca Świętokrzyskiego gdzie w dniach 29-31-06-2015 odbywały się jednocześnie Mistrzostwa Polski Juniorów w formułach light contact i point-fighting oraz Puchar Polski Seniorów i kadetów w formule light contact. Do Ostrowca zjechało ponad 230 zawodników z 49 klubów … juniorzy walczyli o powołania do reprezentacji kraju i przepustki na sierpniowe Mistrzostwa Świata które odbędą się w Hiszpanii.

Seniorzy i kadeci swoje mistrzostwa mają już za sobą więc teraz toczyli boje w Pucharze Polski który też jest prestiżowym turniejem.

MUKS Olimpia NML do zawodów wystawiła w dwóch zawodników w formule light contact juniora Patryka Jankowskiego który w bardzo licznie obsadzonej kategorii wagowej wywalczył 9 miejsce drugim zawodnikiem Olimpii był Jacek Kołodziej który swoich sił próbował w gronie seniorów i to z bardzo dobrym skutkiem gdyż wywalczył drugie miejsce, choć do pełni szczęścia zabrakło tak niewiele bo tylko 1 punktu który dałby Jackowi zwycięstwo.

Trener Zamkowców do turnieju wystawił 6 kickboxerów była to mieszanka doświadczenia z debiutującymi w zawodach zawodnikami czyli Szymona Podlaszewskiego, junior dla niego były to pierwsze zawody w życiu, szkoda bo trafił od razu na doświadczonego przeciwnika który to wykorzystał i wygrał pojedynek, Szymon sklasyfikowany został między 8-16 miejscem .

Ola Kijowska w walce o strefę medalową przegrała z późniejszą mistrzynią Polski i ostatecznie zajęła 5 miejsce .

Karolina Lewalska w tym momencie jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek naszego klubu jako jedyna wystartowała w dwóch formułach podczas mistrzostw i była bliska zdobycia dubletu, ale chwila dekoncentracji zadecydowała o tym że w point-fightingu wywalczyła tylko srebro. Za to już w formule light contact wszystko poszło zgodnie z planem i nasza Karolinka mogła się cieszyć z czwartego w swojej przygodzie z kickboxingiem tytułu Mistrzyni Polski .

W Ostrowcu Świętokrzyskim powody do radości mieli także nasi dwaj kadeci i senior każdy z nich do domu wraca z medalem. Piotr Kołakowski po nie udanych dla siebie mistrzostwach w Lesznie tym razem staje na drugim stopniu podium i może cieszyć się ze srebrnego medalu, mnie jako trenera cieszy fakt że Piotr wraca do dobrej dyspozycji z ubiegłego sezonu. Kamil Wiśniewski do brązowego medalu z mistrzostw Polski w Lesznie dokłada kolejny brązowy medal Pucharu Polski, dużą niespodziankę podczas pucharu sprawił Krystian Rzepka zdobywając pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej, powiem tak Krystian wszystkie walki zawalczył tak jak sobie założyliśmy i to przyniosło mu ogromny sukces.

Tym turniejem zakończyliśmy pierwszą część sezonu przed nami roztrenowanie króciutka przerwa w treningach i wracamy ponownie do treningów .

JAK ZAWSZE DZIĘKUJEMY PRZYCHYLNYM NAM OSOBOM ZA WSPARCIE I DOPING DO JESZCZE CIĘŻSZEJ PRACY NA TRENINGACH KTÓRA DAJE WYNIKI NA ZAWODACH .
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
   Nasi Sponsorzy
EXPOM KURZĘTNIK
Sponsorzy
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Rywalizacja
Semi-contact
Light-contact
Full-contact
Low-kick
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

MerlineloMe
30/03/2018 20:06
[url=http://www.superstat
ionmedia.com/admin/login.
php?saaa=493-Viagra-FĂźr-
Männer-Kaufen-Lovegra-Er
fahrung-Viagra-GĂźnstig-K
aufen-Per-Nachnahme.html]
Viagra Fßr Männer Kaufen


Corpov14
12/12/2017 14:13
[url=http://bbs.txzqzb.co
m/uchome/link.php?url=htt
p://corpo-sano-it.info/rh
ino-correct-come-funziona
-parere-recensioni-prezzo
-dove-comprare-effetti-co
llaterali-dosaggio-farmac<


MerlineloMe
17/08/2017 17:16
[url=http://www.pieces-ce
nter.fr/adidas-superstar-
dorĂŠ-devant-263.php]Adid
as Superstar DorĂŠ Devant[/url] Confer with your mothers and fathers, aunts, uncles, relatives and grandparents


MerlineloMe
11/08/2017 17:43
[url=http://www.herrin-as
teria.ch/converse-chucks-
dunkelrot-gĂźnstig-254.ht
ml]Converse Chucks Dunkelrot GĂźnstig[/url] Be aware of malignancy treatment method ripoffs. Soon after becomin


MerlineloMe
04/08/2017 00:27
nazgpkg http://www.musical-im-gar
tencenter.ch/ray-ban-fiel
mann-zĂźrich-201.html http://www.english-food.f
r/air-max-ultra-moire-fem
me-189.php http://www.beatassailant.
fr/nike


RichardHit
02/08/2017 17:05
vpshyge http://www.piccolaumbria.
it/scarpe-calcio-calzino-
mercurial-942.php http://www.sauconybasket.
fr/144-chaussure-running-
saucony-avis.html http://www.romars.it/air-
max-


RichardHit
24/07/2017 08:56
gbrgahc http://www.ilcastellodifu
lignano.it/valentino-rock
stud-imitazione-877.php http://www.unionfotocente
r.it/225-outlet-scarpe-do
lce-e-gabbana-napoli.html
http://www.pixe


CharlieicodO
13/07/2017 14:25
nmmsjmf http://www.harlingen-have
nstad.nl/clarks-desert-bo
ot-heren-zalando-791.html
http://www.pzpc.nl/loubou
tin-mens-sneakers-306.htm
l http://www.wervjournaal.n
l/181-cl


CharlieicodO
17/06/2017 02:59
rwqpmof http://www.vianed.nl/741-
louboutin-sneakers-dames-
goud.html http://www.pcbodelft.nl/4
27-nike-free-run-2-black-
white.html http://www.demetz.co.uk/a
didas-yeezy-850-694


CharlieicodO
11/06/2017 21:23
zicoclz http://www.strattondesign
services.co.uk/adidas-sup
erstar-kylie-jenner-513.p
hp http://www.top40ringtones
.nl/adidas-originals-snea
kers-zwart-377.htm http://www.eltotax


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu